15.03.2017 Digitalizacja służby zdrowia - polsko-niemieckie spotkanie networkingowe.

Szanowni Państwo,
 
W ostatnich latach projekty w zakresie e-zdrowia stały się jedną z najistotniejszych inicjatyw realizowanych w ramach cyfryzacji usług publicznych w Polsce. Pomimo postępu prac wdrożeniowych dzięki m. in. odpowiednim rozporządzeniom, digitalizacja usług zdrowotnych napotyka szereg wyzwań.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w warsztacie poświęconemu tematyce jakości i efektywności rozwiązań cyfrowych w służbie zdrowia oraz spotkaniu networkingowym z udziałem polskich i niemieckich specjalistów branżowych. 
 
Warszawa, 15 marca 2017 godz. 10.30 HILTON WARSAW HOTEL & CONVENTION CENTRE
 
Celem wydarzenia jest identyfikacja głównych wyzwań oraz zapotrzebowania na rozwiązania z zakresu e-health, dyskusja oraz opracowanie propozycji wspólnych rozwiązań w oparciu o polsko-niemieckie doświadczenia.
Aktywna koncepcja spotkania w formie warsztatu i w języku angielskim umożliwi uczestnikom udział w otwartej, moderowanej dyskusji, która ma na celu wypracowanie konkretnych rozwiązań.
Dokładny program spotkania oraz szczegóły organizacyjne znajdą Państwo w zaproszeniu poniżej.
 
Spotkanie skierowane jest zarówno do użytkowników, dostawców i twórców rozwiązań cyfrowych dla służby zdrowia, jak i  przedstawicieli środowisk opiniotwórczych.
 
Uczestnictwo w warsztacie jest bezpłatne. Liczba uczestników jest ograniczona do 20.
 
W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (poniżej) oraz przesłanie na adres justyna.blotna@dreberis.com.
W przypadku problemów technicznych z wypełnieniem formularza zapraszamy do kontaktu drogą mailową.
 
Termin nadsyłania zgłoszeń najpóźniej do 08.03.2017 (środa).
Ostateczne potwierdzenie uczestnictwa otrzymają Państwo drogą mailową.
 
Cieszymy się na Państwa zgłoszenie!
Zespół organizatorów w Polsce i w Niemczech