10.04.2018 Dzień Doradczy - rynek niemiecki i szwajcarski.

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w bezpłatnym Dniu Doradczym poświęconym wejściu na rynek niemiecki i szwajcarski (Wrocław, 10 kwietnia 2018).
Dzień Doradczy będzie miał formę rozmów indywidualnych z oficjalnymi przedstawicielami BVMW e.V. w Polsce i Szwajcarii (BVMW - Niemiecka Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw).
 
Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i przybliżą specyfikę obu rynków!
 
Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod: LINK

 
O NAS:
 
Niemiecka Federacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw (BVMW)
jest największą organizacją, skupiającą małe i średnie przedsiębiorstwa w Niemczech oraz jedną z największych tego typu na świecie. BVMW to wieloletnie międzynarodowe doświadczenie i potęga kontaktów - największe stowarzyszenie przedsiębiorców MŚP w Niemczech. Ponadto BVMW należy do Europejskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorczości CEA-PME, które to reprezentuje interesy MŚP wobec instytucji UE.
Od 2008 roku DREBERIS prowadzi stałe przedstawicielstwo BVMW w Polsce (Wrocław), a od 2016 roku także w Szwajcarii (Pfäffikon). Misją stałego przedstawicielstwa jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw między innymi w takich obszarach jak: nawiązywanie kontaktów biznesowych z niemieckimi oraz szwajcarskimi partnerami oraz wsparcie członków BVMW na polskim rynku oraz za granicą.